Sveiki lāzer tehnoloģiju, gan esošiem gan nākotnes klientiem!

Esam uzsākuši portatīvās lāzermetināšanas ierīces ražošanu ar nosaukumu "Latwa Laser 2033 " ar izejas jaudu līdz 3,3 kw !
Interesē piedāvājums zvani vai raksti, Info mājas lapā: latwa.lv

Informācija par lāzermetināšanas modeļa īpašībām:
★ augsts enerģijas blīvums, zema siltuma ievade, neliels termisko deformāciju daudzums un šaurs kušanas dziļums karstuma un karstuma ietekmētajā karstuma zonas zonā.
★ Dzesēšanas ātrums ir augsts, lai metināšanas struktūra būtu laba un savienojuma veiktspēja būtu laba.
★ Salīdzinot ar kontaktmetināšanu, lāzera metināšana novērš vajadzību pēc elektrodiem, samazinot ikdienas uzturēšanas izmaksas un ievērojami uzlabojot darba efektivitāti.
★ metinātie materiāli ir labi, iespiešanās ir liela, konusveida ir mazs, precizitāte ir augsta, izskats ir gluds, plakans un skaists.
★ Nav palīgmateriālu, mazs izmērs, elastīga apstrāde, zemas ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas
★ Lāzeru pārraida caur optisko šķiedru un var strādāt ar montāžas līniju vai robotu.

Produkta Latwa Laser priekšrocības:
Lāzera metināšanas iekārta izmanto līdz -9000 vatu šķiedras lāzera avotu, kam ir augsta fotoelektriskās pārveidošanas efektivitāte un ilgs kalpošanas laiks - 100 000 stundas. Enerģija, ko nodrošina elektriskā enerģija, tiek pārveidota par lāzera enerģiju no 25% -30%, un fotoelektriskās pārveidošanas ātrums daudzkārt pārsniedz YAG lāzera enerģiju.

Pielietojuma jomas:
to plaši izmanto automobiļu, mašīnu ražošanā, medicīnas ierīcēs, kuģu būvē, ķīmiskajā rūpniecībā, kosmiskajā aviācijā, aviācijā, enerģijas akumulatoru ražošanā un ikdienas vajadzībām nepieciešamās rūpniecības nozarēs.

latwa.lv
[email protected]
tel / whatsaap +371-27815555 – Ēriks (LV, RU, DE)

Uz augšu